E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adelina Ismaili:

Publikuar: 11.06.2011 | 01:51
Lexuar: 6125 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lejla (11/06/2011 12:18:53) bravoooooo divaaaaa je me emiraaa skemi qka te flasim..veq vazhdo .......
erlinda (11/06/2011 13:22:15) KAM KUPTUAR DIQKA PER ADELINA ISMAJLIN! KJO DIV ESHT PERSONI ME I REPSKTUAR NGA KREJT ATA QE E NJOHIN DHE NUK KA MUNDSI KJO ME QEN PERSON I KEQ SEPSE KREJT E DOJN QE 25 VJET ASHT ABSOLUT MA E MIRA.POR ATA QE FLASIN PER TE JAN VETEM KOLEG GJELOZA QE ADELINA 25 VJET ME RADH I KA MUND ME SUKSESE.E KAM IDOL EDHE UNE NGA MOSHA E VOGEL DHE KRENOHNA QE DIVA JON KA ARRIT ME FITU AMERIKEN URIME PRIMADONA ADELINA SE DEFINITIV MA E MIRA JE.
ardian berish (11/06/2011 15:38:27) po de po ski qka
arita (11/06/2011 16:39:05) adelina shum e mir jee tee duaa ma e miraa je tii ktaa mos e harrroo na shqiptarttt tee duammm
beni (11/06/2011 16:47:55) je me e mira dhe sigurisht me e bukura vetem vazhdo ))))
ragip bytyqi (11/06/2011 16:52:09) Adelina si e vogel ėshtė dalluar nga mocataret e veta, edhe tani ėshtė eveqantė.ajo di te jetė eveqantė, aktore e vertet eskenes muzikore.Kur ajo ėshtė ne skenė e ndjej veten mirė dhe ndjej shumė krenar.Mjerishtne skenen tonė kemi pakė si Adelina edhe me tej i uroj suksese qe te jetė ne majen epiramides se muzikes tonė
feta (11/06/2011 17:42:21) oh qfar interviste u knaqa tu lexu te lumt din qka te flas i qet fjalet ende pai mendu ktu tregon talenti menquria e ksaj aertiste te Madhe siq eshte ( ADELINA )
devis balla (11/06/2011 19:44:36) Adelina eshte nje kengetare e pa pare, si ne skene dhe live,Kengetare me merita...
ELONA (11/06/2011 20:25:35) Adelinen e dua shum esht me e bukura ne te gjith kengtaret tjera ishte nje intervist e mrekullueshme UNE NGA MOSHA E VOGEL DHE KRENOHNA QE DIVA JON KA ARRIT ME FITU AMERIKEN URIME dhe te dua shum
bajram morina (11/06/2011 20:47:23) o je ma e mira ne rruzullin toksor te dua ADE je engjuli im dhe enderr e pashuar
fitim sylejmani (11/06/2011 23:10:42) adelina sie xhithe her me supriza te reja shum kongtar e mir po kure kendon ADELINA truni ta kthjell veq vazhdo keshtu ADELINA SE MAE EMIRA JEOK ADELINA.
Dani (11/06/2011 23:46:32) Pershendejte Blerand Rexhepi
Mvjen shume keq te ta them por titulli i artikullit eshte shume katastrof, qe e bere me qellimin te jete me atraktiv por deshtove. Adelina si duket ka thene shume gjera te bukura ne intervist. E pse gjithmon duhet te jete diqka negative apo e keqe ne titullin e nje artikulli!! sido qe te jete !
Liri (12/06/2011 00:45:29) kur lexoj intervisten e mbretereshes te madhes adelina ismajlit ngelem gjithnje pa fjal nga gezimi mundem edhe te qaj .... Zoti mos na lasht pa te madhen ADELIN
Arben Kasami (12/06/2011 11:49:06) Intervist shum e mir,shum e qart dhe interesante Famelenderoj Blerand Rexhepin per intervisten,Titulli eshte paksa i quditshem mipro fajin e kan Redaktoret sepse nuk ka vendos Blerandi kete titull,Te kish qen per Blerandin ai do e kish vendos nje titull shum ma te mir se kjo,Faji ngelet tek Redaktoret e Gazetes Panorama.
Saranda (12/06/2011 12:17:27) Mbretereshaaaaa asht kjo emri Adelina vetAdelina Alkohol bre me pak fjal ylllllll
laannt (12/06/2011 14:11:58) ohh bre idolli jem o kjo,ma e mira prej mat mirave qe kan egzistu e qe egzistojn sa kengare krahasohet me to,sa kengatre e imitojne kto,sa kengatre marrin model te diva e shqiptarise,,oj adelin veq edhe 1 kang me unikkatilin bre t\mungon n'bagazhin e ****eres tendee....love uh
miranda (12/06/2011 21:15:05) adelina te prsh.shum shum skam fjal te shkruaj per ty sepse gjithmon ke qen dhe do te jesh yll i kengetareve te kosoves te dua shum shum.
greta (12/06/2011 23:46:46) Adelina te adhurojjjjjjjjjjjjjj je yll
liridona (13/06/2011 11:40:14) nukk kam komente per ty se je njė yll e cila ndrigjon nuk kam komente tduaa shum adelinaa
salihi (13/06/2011 12:02:41) je me e mira nder te gjithat te adhuroj vertet
Fatlind (14/06/2011 01:52:05) Ne te gjith kerkojm gra te ndershme, jemi xheloze tek motrat tona, nenat tona, dhe kjo eshte krejt e arsyeshme, por lopa therret te gjitha vajzat te ēveshen ne bikini, qe djemt te mos shkojne ne Bullgari apo Rumuni, lope ne e dim per ty, por mos harro se per ne eshte valute e pa konvertushme morali, duke u kerkuar ndjes lopeve se ato jane kafshe, por ka raste kur njeriu eshte me i ulet edhe se kafshet. Pikerishte kete model e ofron fundrina A.I.
Fatlind (14/06/2011 01:53:56) Edhe bėrlloku ka vlerė, se trajtohet pėrmes reciklimit, por ky lloj bėrlloku (A.I.) ėshtė i papėrpunueshėm, dhe e gjitha ēka ngel ėshtė bėrllok.
arjeta (14/06/2011 20:45:03) je e veqant me pelqen teper
limi (15/06/2011 23:12:56) te dua adelin ich libe dich
hysnije (16/06/2011 19:14:40) ju dua shum nuk besoj qe ka ni njeri qe te don sa un je yll tkam zemer kur te shoh kur te ndegjuj bota asht eimja nuk kam fjal me pershkru sa te adhuroj vazhdo vazhdo mos um deshpro vetem ti dhe nuk ka tjeter te duaaaaaaaaa
lenci (19/06/2011 13:20:47) kam kuptuar qe Adelina eshte shume vajze e mire dhe shume e bukur te gjith e duan ate ska njeri qe se do Adelinen une e dua shum`~````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
REMZI MORINA (25/06/2011 19:57:49) po deh ihe kahe hije shume edhe e bukure edhe e mire skahe zavecime mae ni adela e kemi ashte edhe edhe e dhimshme edhe ashte talente per kange smunete me ta shkue kushe moje adela remi nga danimarka te uroje shume ruge te mbare me kange ma te reje qe po i tranone tane ne dijasore edhe ne kosove ti je ma e mira te dojne tye moje adela je ylle i kosoves smundet me ta shkue kushe veqe per parahe nahe keh mungue disa vite pore prap na dole ne skenen e kanges te adhuroijme tane tunge tunge je e mire shume REMI DK
renato (29/06/2011 14:10:11) ohh bre idolli jem o kjo,ma e mira prej mat mirave qe kan egzistu e qe egzistojn sa kengare krahasohet me to,sa kengatre e imitojne kto,sa kengatre marrin modelling te diva e shqiptarise,,oj adelin veq edhe 1 kang me unikkatilin bre mungon n'bagazhin eres tendee.love
shkodrane (04/07/2011 09:03:39) oooooooo je ma e bukura ne bottt jeeeee numer 1 je super star jjjjjjeee yllll i vertet te duuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm illllloooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvv veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyyyyoooooooooouuuuuuuuuuuuuu u
burosh (09/05/2012 06:18:31) adelina beso qe kur te bej sex te paramendoj ty shum.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime