E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Blero i dashuruar me Teuta Krasniqin?

Publikuar: 01.06.2009 | 06:31
Lexuar: 35021 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
eli (14/09/2009 22:56:33) oj teut urime fejesa ta haksha gojen po e mire je shum shum e mire ishalla sum del shpirti pat pa se shum e bukur je tdu tdu
melisa (22/09/2009 17:18:25) hehe blerooo je shum i mir edhe tuta nice osht kshu qe urime fejesen fat dhe lumturi ne jet ju don shum tetovaaaa
xxxxxxxxxxxxxx (23/09/2009 01:20:25) valla boll palithje doket blero, sikur me kan pik dites flejtum. ku i pate syt oj teut se e more kit xhumash heheh
elirona (23/09/2009 01:28:54) shum qift i bukur po ka edhe ma te bukur se blero per me marr teuta edhe kinse babin besimtar i ke cit c.. jasht nime a po fol naj her me to
bina (23/09/2009 03:54:23) blero nr1 teuta pak fol shum e tepron po apet i ka hije. urime fejesa
esma (24/09/2009 21:08:53) shume fort ne foto por qata tipat tjer e kan idh foton tuaj krejt aaaaaaaaaa
disma (24/09/2009 22:09:07) jen te pepar qe te dy jeni nje qift shume i bukur dhe te lindur per njerin tjetrin ju uroj fat dhe lumturi ne jet dhe ndrrone kite foto se shume palidje jo ju te dy por te tjeret
kisi (24/09/2009 22:11:47) jeni shume cryzi
hfhfdhdff (24/09/2009 22:21:12) gona po ju pershendet shume qe te dyve hahah dhe ju thot qe ju don shume
linda (26/09/2009 14:38:00) ooooooo qit me te pa pershtatshem si ju dy nuk kom paaaa besomni
besi (26/09/2009 14:41:12) a pja merr ne goj oj teut
rina (26/09/2009 16:29:02) ej teuta the best je urime fejesa jet te lumtu
linda (26/09/2009 18:17:22) Phiiiiiii palidhje me Noren je pershtat ma shum valla Blero po neise neise ju uroj fat jet dhe lumturi.......
anonim (26/09/2009 18:59:36) teuta je nje aktoree perkryer dhe shuuuuuuuuummmmmmmmm e bukur te uroj fat dhe ishalla nje jet te lumtur me bleron ju duaaaaa tetova
tina (27/09/2009 05:02:37) ohhhhhhhhh ma te mirte ks jeni ju dua shumeee
mentare (27/09/2009 20:51:49) shum mir keni dal super
nora (27/09/2009 23:11:22) qysh more tradhtar me tradhtove me teuten kjo esht si lavida loka hehehehe veq perpara suksese ne dashuri
merita (28/09/2009 15:08:59) urime fejesen qe te dyve ishalla jeni ma te lumturit ne bot ju pershendet shum merita münchen
blerta (29/09/2009 21:28:12) jeni shum te mir vec kush jau ka inati hej teute ani ti spedishe a ja bon najher bleoros a eshtyuy hahahahah jeni shum te bukur
ana xhani (30/09/2009 18:03:41) ju pershendes nga zemra dhe ju uroj fat dhe lumturi ne jet blero dhe teuta jeni shume qift i bukur dhe i pershtatshem te dy jeni te mir por teuta ma e mir se ti blero a hahahah tung je shum aktore e perkryer nga xhejlane dhe ardiana
preshevarjaaa (01/10/2009 00:53:17) prshndetje jeni cift shum shum i mir ishalla do zoti te kaloni nje jet shum te lumtur,blero esht nje kengrt shum i mir per mua gjithashtu dhe teuta nje aktore e shklqyshme ju dua shum te dyve klm gjith jetn
rita (03/10/2009 14:22:20) jeni shum te bukur a veq blero ma shum po teuta nr 1 a ju dua shum dshum shum oj teut ku e le bekimin haaahahahhahahh
mimoza (03/10/2009 20:25:51) shum shum je i bukur blero edhe teuta pe tepron ti pak kur pja bon u po ti spe dishe edhe ti blero lavida lavida lavid loka
Fjolla (04/10/2009 13:58:37) spo qa me ju shkru veq ju deshiroj nje jet te lumtur dhe suksese ne karrier edhe blero osht i mir besoj ne shpirt ama edhe sme pelqen hiq blero po qa me bo se kur e don dikond edhe me kon i keq zoti ta zbukuron po nejse aty osht problemi yt tung tung veq suksese ama vazhdoni me ket lidhje perfundoni ne martes a don me me thirr heheheh ok tschuss mpuq te dyve .
linda (05/10/2009 03:06:45) tung oj teut urime fejesa ishalla keni fat po valla bre teut blero so kan per tu se ky o veq per muzik se ti je djeg me bleron..
ajshe (05/10/2009 16:40:50) urime urime fejesa teut e blero shkoni ni qift shum tbukur ju uroi nje jet te lumtur me gzime ne jet dhe lumturi ashtu dhe perparsi teut shum e bukur je edhe blero shum mir kendon shum tngoi blero dhe me pelqejn kenget tua shum urime edhe niher ju duaaaaaaa
eta (06/10/2009 18:39:20) shum te bukur jeni nje qift i perkryer veq ma i bukur blero a
HARISI (06/10/2009 23:51:41) HEJ TEUT JE MA MIRA.........! I LOVE YOU TEUT..........!
elvana (08/10/2009 20:54:22) urime fejesa jeni qift shum i mrekullushem ju uroj jet te lumtum e me te gjitha te mirat
meri (09/10/2009 02:37:43) urime fejesa jeni shum te mir te dyt ju uroj jet te lumtur realizimin e gjitha deshirav plein de bonnes choses
genta (10/10/2009 20:06:14) urime fejesa teper te mir
dina (10/10/2009 20:11:22) jeni shum te mir te dyt urime fejesa gjitha te mirat ne jet...<3<3<3...!!!
loca (11/10/2009 19:55:08) URIME FEJESA TE DYVE OJ TEUTA SUKSESE NE JET
teuta (13/10/2009 15:09:04) urime fejesen teuta pom vjen shum shum keq met than po ke meritu me shum blero esht shum simpatik po nuk te ka meritu ty se kur kendon jau shikon femrave prapanicen e kjo sem pelqen hiq a per me kendu shum teper kendon mir tungi
tone (13/10/2009 17:03:20) blero dhe teuta urime fijesa shum fat e lumturi ne jet
shum te buk jeni
jana (14/10/2009 20:04:00) tung jena ma te mirt por ma i mire blero qaaoooooooo
bije (19/10/2009 22:12:35) jeni si ylla te dyte urime.....
linaa (20/10/2009 20:10:04) au shum qift i pershtatshem ju lumt ishalla ja kalon jeten plot dashuri e gezime ne jet nje pershendetje shum te ngrot nga ferizaji per ju dy
mirjeta (22/10/2009 23:25:00) tung nga mirjeta,e pershendesh teuten shum ,dhe ja uroj fejesen me bleron,shum qift i bukur jeni veq perpara.gagaggagagaggagagaggagag
ardita (23/10/2009 23:29:49) jeni shum cifte shum te mir ju dua shum hey ti xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx fol fol shum per bleron keq se ti mu kan si blero shum larg kishe shku ok mos tja nin jeni me te miret kiss e kini nga ardita
njomza (25/10/2009 15:43:33) hey blero je bukurosh veq vazhdo qeshtu ki me ja kalu krejtve edhe shpatit heheheh ishalla jeni gjithmon bashk me teuten jeni ni qift i perkryer tuung tung BLERO-TEUTA..
dianna (27/10/2009 20:50:10) eii blero edhe teuta urime fejesa.jeni kshtuut shuum t;mir edhe jeni pershtat shum njeri tjetrit okeyy ju duaa shuum kiss e kinnii
kaltrina (30/10/2009 15:05:58) shum i mir blero edhe teuta ju uroj fat ne jet ishalla e kaloni krejt jeten bashk urime fejesen
erza (31/10/2009 19:00:47) tung ju uroj qdo te mir ne jet oooooooo blero boll i bukur je pse e morre teuten more allah allah tug blero muq e ki
barbi sempre (01/11/2009 04:03:46) ua sa te bukur jeni per zotin ju dua shum nje Qik me shum bleron se jam e Qmendur per te nga vjola nga tirana
I L I (02/11/2009 16:20:36) o zot sa shkoni ........
cifti perfekt jeni . ju dua shuuuuuuume te dyve po sidomos BLERON se vdes per te... si yje jeni
ili nga tirana
gentaa (04/11/2009 02:57:19) heei pershendetie ngaa gentaaa teuta te dua shum se pse jee shum e bukur blerooo qfar fatti kee pass lumi tti hehee urime fejesaa gjdo tee mir ne jett kiss loy you
nesaa (04/11/2009 19:26:31) jeni me te miret sidomos blero je yll dhe teuta ka pas shum fat qe ti je i fejuari i teutes jeni ma te miret
sara (06/11/2009 18:27:43) o jeni mat mirt veq perpara ska me ju ju du shummmmmmmmm dyve
KISS
xonaa (06/11/2009 20:38:41) o blerooo shum nice jeee te dua shummmmmmmmm
keinplan (06/11/2009 23:22:59) ey ihr seit soo asii hübsch....Blero du bist der beste!! mach so weiter, Teuta aber auch..
folti (09/11/2009 01:25:49) ju pershendet folti nga vushtrria
teuta nese ka mundesi me ma maru nje shtepi se jam pa s“rehe nese do me pas jet te gjat me bleron hajde qetu ne vushtrri vizitona ku po jetojm*****
xheva (11/11/2009 01:48:34) jeni shum te bukur suksese ne jete
leonara (12/11/2009 04:04:20) jeni bukurosha e mitros ju urojm shum fat kisha pash deshir me pyt teuten sa vjet i ka un ju pershendes shum jam nga mitro nora
arjeta (13/11/2009 18:11:39) vq dua te them sarandes ti a bej me dije se bleron e kam nxan tu u puth me ni vajz tjeter e nuk du ty me te lendu
mili (13/11/2009 20:15:54) mili ju prtshendet shum de ju uron fejesen dhe jet te gjat ishalla me ni bebe te vogel sa me shpejt ju urojm fat ne jeten bashortore
abi (13/11/2009 22:41:15) pernime jen me te mirt blero edh teuta veq vazddoni qishtu jen njesh per shqiptaret ti teuta per humanitt e ti blero si person duhet me ka i kenaqur qe kq pas ni fat te till qe je feju me teuta kraniqin tung te dyve
supersweet gilr (13/11/2009 23:05:57) po ju si po folni keq per bleron e teuten veq fjal te kota valla se ata dy jon bashk e ju kishe po bajm diqka pe shajm ,pa lidhje.se ma te mirt jan veq vazhdoni ju 2 blero e teut se kurrnjani ma mir skishi gjet ju pershendet x.n.a
desaaaa (14/11/2009 19:46:59) ej juv du shum te dyve jeni qift i pershtatun edhe shum i mir sidomos teuta ma e mir edhe blero po ama bash teuta si lokumche ju dua shum te dyve m'pucch
tina (14/11/2009 21:23:06) ej bre urime fejesa jeni mat miret veq kush ju ka inatin se jeni pershtat shum ok jeni aa veq per para blero je nje yll edhe ti teut shum bukuroshe sidomos kur po kesh umknaqe oki klm qao bay
dona (14/11/2009 23:14:24) shum t bukur ieni t 2-te urime fejesa ishalla trashegohni jet t lumtur
tringa (16/11/2009 02:08:03) teuta je shum e mir urime fejesen
gresa (16/11/2009 19:14:29) hajt perhajr fejesa u trashigofshi me ni bebe te vogel sa ma shpejt valla boll qifti i lumtur jeni kshir o blero me e majt teuten per gjithmon se ti ije msu atje nsuedi me i ndru femnat sikur cerapat teuta oshte shum cik e mir oshte silock hajt mpuq kur ta bani dasmen mkallxoni se nuk e lo pa ardh ju don gresa.
edita (16/11/2009 20:37:48) hallall teuta e pa krahasushme je valla...
gona (17/11/2009 21:25:34) ok veq deshta me ju uru fat dhe lumturi ne jet jeni nje qif i perkryer veq vazhdoni jeni the best in kosoova ok nese ban edhe naj foto se bashku se shum bukur nashta edhe bebet pak bile ju ngjaj se jeni me te miret nashta mundemi me u taku najher jo veq ne tejkalim po deshiroj dhe eshte enderrra ime me bere njebised me bleron e sidomos nese kalon koh edhe nuk mundem me u taku me bleron ateher do te kisha edhe me shum deshir qe te takohem me bleron edhe me fsmiljen e tij te perjetshme ok nashta e teprova veq nejse
vlora (17/11/2009 23:50:34) oooo shum nice kokni dal jeni qift i perkryer ju dua shum fat dhe lumturi ne jet
teuta gruja e medes (21/11/2009 22:36:25) teut urime fejesen edhe martesen se e bukur jeni ju ti teuta edhe bleru por meda esht feju me mu edhe tu u roj fat me blero
emine (22/11/2009 04:10:39) blero valla palidhje por teuta shum najs hehehe
tina pz (22/11/2009 14:36:07) SHum qift i bukur a URIME FEJESA qdo te mir ju uroj ne jet teuta edhe pse lazdrohet po e bukur esht i ka hije heheheeh ju duam qum prizreni
lindaaaa (22/11/2009 20:25:04) valla shum qift i mir aa??/!!! ju ka hije bile bile sidomos teuta osht e bukur na ka ma te bukur heheh okeyy urimee fjesa
edona (22/11/2009 20:40:26) o vallahin shum ju ka hije 2ve me kon bashk edhe shum osht e mir teuta krasni****blero me te thon te verteten nuk me pelqen
maja (27/11/2009 06:12:18) shum qift i pershtatshem saper mendimin tim por veq kush jau ka inati.....
linda (27/11/2009 06:15:14) valla bre blero si tu qerrun syt me mor ket trullajk bre...hmmm
fatlumeee (29/11/2009 03:09:10) oooooo po te fort ieni juu urime fejesaa oj teut jet te gjat e lumturi ne jet ju duaaa shummm jeni nice veq bani ni foto ma te mir edhe nese ban ni foto tu u puthhh hahaha
tina (29/11/2009 18:16:17) oooooooooo ju dua shum jeni me te bukur se te gjith ciftet te tjer ja ha zemren jeni si loqka
....blero....tina.....teuta....
resa (30/11/2009 15:59:22) blero je ma i mire ne bot per mue llokumi jem pat nafak met marr teuta
drena (03/12/2009 17:58:16) oj teuta je shumm e mir veq kush ta ka inatiii plast ishalla hehe te dua
valmira (04/12/2009 05:45:54) shum qift i bukur jeni te dyta a ama shum ju pershendes
arlinda (04/12/2009 18:45:34) oshum mir po duki si 2 engjuj jni t bukr teta teuta jeshume bukr gjith asht edhe blero urime fjesn
nora (04/12/2009 18:50:51) valla blero je shum shum shum i mir valla edhe teuta e mir po ki pas shanca me marr edhe ma bukuroshe se ti je shum i mir po nejse
drita (04/12/2009 19:42:49) te dyt jeni te mir por edhe bebeja ishalla do te je e mir te dua teuta je shum e fort
busy (05/12/2009 02:49:00) tung hej jeni te 2 te mir po teuta pak po ska lidhe se ban pun plot ishalla edhe fmija ju lind i bukur e i mir???
besarta (05/12/2009 14:33:39) hej jam adhuruse e bleros edhe si kengeter nuk muj me harru kurr se si majkell gjeksoni veq kisha dasht me pa bleron edhe pse ni puthje ma ka dhan ne viti e qiftit te ri i kisha than urime e vajzes leja emrin tem besarta.......................?
albana (05/12/2009 16:19:50) ej shum nice jeni tu udok ne photo vec vazhdoni keshtu aaa okkkkkkkkk
lora (05/12/2009 17:25:22) hay mendoj se jeni qifti me i mir i vitit 2009 kiss e kini ju dua shum loraa jeni ma te mirt veq vazhdoni
besaa (05/12/2009 20:22:39) ei jeni shhummm te mirr fat dhe lumturii gjithat t'mirat ne jettt...!!!
BEA (06/12/2009 19:40:42) TEUTA JE MA E FORTA ME E BUKURA NGA TE GJITHA AKTORET AMA NJE GABIM SHUM TE MADH KE BA QE U FEJOVE ME NJE NJERI QE NUK TE MERITON TY SE ESHTE NJE TIP SHUM BAJAT.PO TE UROJ TE KESH HARMONI NE JETEN TENDE TE DUA SHUME.
donaa (06/12/2009 19:54:20) ohh loqken breh jaavv honkshaa dyvee po fort brehh jeni boo chifftt i pershtatshheemm ju pershendes shumm dhe urimee fejessaa dhee kalofshi sa me mirr ne jeten tuajj tungg mpuqq nga donaa ...
ereland (06/12/2009 21:09:07) jeni shum te mir veq vazdoni blero e teuta
dorentina (07/12/2009 13:46:33) heyyy shum i qart je blero edhe ti teuta gjithashtu URIME FEJESA
Besa (07/12/2009 15:54:45) Blero dhe Teuta ju deshiroj fat shendet dhe lumturi ne jete dyve. Pershendetje nga NORWAY
dafina (07/12/2009 20:25:30) o kujeni bre zemrat e mia qysh jeni qysh po kaloni najsen tre urime fejesa ju dua shum jeni mat tmirt ju pershendes nga thellsia e zemres sime qao klm me respekt nga dafina
valentina (07/12/2009 22:50:00) tung tung nga valentina hoti?tung blero edhe teuta ku jeni bre ju mat mirt urime martesa edhe vajza e vogel urime ?blero jam shum e gzuar se e ke gjet mat miren e botes edhe ti je i mir?ej deshta ni propozit per emnin e vajzes mu qa pom pelqennashta edhe juve po ju pelqen [blertina}tung tung nga tina ju uroj ni martes te bukur
bona (08/12/2009 05:50:03) o je shum e bukur kush ta ka inati idekt nana ty edhe bleros veq fat ne jet
po ju vjen inati shqiptarve qe sun te kan marr bravos blero se e morre yllin e kosoves kurr mosu pendo
nita (08/12/2009 19:01:47) Urime fejesa....Mat mir jeni ju dy ....tetuta qeshtu vazhdo se shum mir je ...edhe ti blero veq kush ja ka inati juve dyve bravo mat mirt jeni <3<3
njomza (09/12/2009 00:04:32) tung nga njomza blero teuta jeni ma te miret urime fejesa dhe vajza e vogel ju dua shum
gentrit (09/12/2009 04:04:01) jeni shum te mir . Saranda ne kafenejen ton eshte shum e mir dhe blero . kendon shme mir .urime fejesa dhe martesa. urime vajezn e vogel
jeta (09/12/2009 04:04:17) HI! urime fejesa me lumturi dhe me shum sukses ne jete jeni shum qifte i bukur te dyte vetem vazhdoni kshtu si jeni se jeni ma te miret ne ks edhe jeni te papare sidomos ti teuta mpuq
kastroiti (09/12/2009 04:13:23) tung tung nga kastrioti.bravo jeni shum te mir ju pershendes dhe pergezime . urime fejesa dhe martesa. teuta eshte shum e mir lema blero nr 1 kendon shum shum mir! kenga eq me ka pelqeyr ka qen me dosta. urime edhe vajze e vogel.besoj qe do te jeni edhe me te mir.
rita (09/12/2009 21:04:22) hi!urime fejesa dhe martesa lumturi. dhe me fat beba e vogel. jeni shum te mir veq vazhdoni qe te beheni edhe me te mir teuta me humor kurse blero me kenge.
beneti (09/12/2009 21:09:02) hej palidhje e ke ba sarand. sosht mir hyiq
eltoni (09/12/2009 21:20:42) shum mir blero dh teuta ju dua shum. saranda eshte shpia e humorit kurse blero mbreti i kengve. urime fejesa dhe martesa urime dhe vajza e vogel.jeni te 2yt shume te mir
pershendetje nga eltoni ju dua shum shum shum :P:P
adonisi (09/12/2009 23:13:18) Teuta vajze e bukur dhe aktore e mire ,Blero kengtar i talentuar ,por nuk ka pamje per nje femer te tille si Teuta ,
ganimete (10/12/2009 03:40:02) teuta ti je ma mire edhe blero jen te dute shume te mire
dona nga gjermanija (10/12/2009 03:45:06) teuta shume te dua a pore bleron esht si patike te dume ju dua shume tung tugn
tina (10/12/2009 03:48:19) (( TEUTA BLERON ISHLLA I BANE DU BINEGJ SE JEN SHUMTE MIRE TUNE
meda (10/12/2009 20:25:50) teuta krasin****urime pogjithashtu ee hdbleros urime feje dashe martesa pogjithashtu edhe vajza e vogel
bkirena (10/12/2009 20:29:28) gabim gabim teutae bane bajet niheek rshe po dal me valnin e tash embleron keqkeq !!!
aag (10/12/2009 20:30:49) gabi perse ibrera uuuuuu
safd (10/12/2009 20:31:49) perseri uuuuuuuuu
gentritn nga polanda (10/12/2009 20:35:49) tungi na gentriit ju dua shu jeni shum te mir urime fejesa dhe martese pogjithashtu edhe vjza e vogel
sad (10/12/2009 20:36:56) dfgh
teuta (11/12/2009 00:19:12) jeni qift i mrekullueshem veq vazhdoni ju dua shum hehhehe...
gona (11/12/2009 19:06:56) o shum te fort jemi jo uroj gjita te mirat ne jet tung gona
shyhrete (12/12/2009 05:05:11) ju uroj lumturin ne fejes po gjithashtu ishalla ma shum ne amrtes ju pershendes fat fat shum te mbar juve
flora (12/12/2009 18:26:14) teuta urime shtatzanin
Dini (12/12/2009 20:24:38) Valla Blero ,se meriton me kan me Teuten veq nejse..sim kan majj...se jo njeri me at Frizur.
saranda (13/12/2009 17:15:53) jeni te dy shum te bukur kush ja ka intin.urime fejesen
liridona nga zvicra (14/12/2009 01:38:05) eeeeeeeeehhhhhhhjjjj blero dhe teuta shummm mir kini dal ne foto vetem kush jav ka inati valla...urime fejesa dhe shumm fat ne jet.:D
AJTENIIIIIIII (14/12/2009 01:43:01) PERSHENDETJE TEUTA DHE BLERO PATA QEFF MI JU KALLXU QE NENA JEM EDHE GJYSHI JEM SHUMM JU DOJN:
jehona-honey..desa (14/12/2009 20:53:38) ej njeri jeni te 3nt sidomos teuta edhe blero teuta nuk osht kon per bleron ne 1 far mnyre po qa me ba dashnia po i bashkojke te bukrit teuta osht ma e zgjut aa? klm honey ... duffy'e ..desa
gona (16/12/2009 18:17:09) tumg blero je shum i fort veq kush ta ka inat edhe teuta osht shum e mir veq vashdoni qishtu qysh jakini nis jo uroj gjita te mirat ne jet
zona (17/12/2009 16:10:59) boll te mira vall komplimetne kush ka inati fol keq kiss e kin 2>
dona (17/12/2009 18:47:28) shum***e***bukur***teuta***veq***kush*** ja***ka***inati***hhahhhaahha***edhe***b lero***shum***i***bukur***po***prishtate n***dyt***i***dua***shum***tung***dona** *nga***juniku
loqka (18/12/2009 01:31:04) fejesa e ishalla jeni me jet te
zemra (18/12/2009 01:36:34) oooj teut je emir po ashtu edhe blero po juve te dy do te keni nje bebe te vog kshtu ju uroj jet te lumtur bashk
bleona (20/12/2009 02:01:29) blero dhe teuta urime fejesa jeni ma te mirt veq vashdoni ok ju dua shummm
teuta (20/12/2009 02:03:46) miqt e mi jam une vet teuta faleminderit edhe une jam e gezuar qe kam nje te dashur kaq te mir
saraj tetova (22/12/2009 02:25:39) shum bukur po dukni urime fejesa e sameshpejt martesen..ishalla jet te gjat lumturi ne jet-----------pershendes
dafina (17/01/2010 00:33:45) valla te lumt se e ke meritu me u feju me teuten se eshte shum e mir amo ti blero je shum i mir valla shum te adhuroj je nje kengetar shum i mir veq vazhdo ok
binna (08/07/2010 13:10:34) jeni shum te mir urime fejesa jet te lumtur blero dhe teuta kiss nga australia
anita (22/08/2010 16:04:28) tung qka po ban aje mir si po kaloni
jen a te mir urime fejesa jete te lumtur me blero nga anita peja puq ju don shummmmmmmmmm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime