E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjoba pėr ata qė nuk do tė parashtrojnė kėrkesė pėr legalizim deri mė 3 shtator, afati nuk do tė vazhdohet

Publikuar: 22.07.2011 | 16:25
Lexuar: 1503 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime