E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Debreshi sė shpejti me ujė tė pijshėm, vazhdojnė punimet pėr ndėrtimin e bazenit

Publikuar: 04.09.2011 | 02:58
Lexuar: 3947 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sali tanusha (24/09/2012 23:26:46) ju lumt vllezer keni kry pun te mathe sepse sa her kam arth ne shpi prej mergimi kemi pas probleme po ma rend ishte kur kam arth me nji italian po u habit thoshte si esht e mundme ne shekullin 21 te mos keni uj ju falemenderoj nga zemra

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime