E enjte, 29.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Video është publikuar nga televizioni rus NTV ku shihet si Lebedev, ish agjent I KGB-së i cili u bë i pasur duke hyrë në tregun e bankave, e godet me grushta dhe e rëzon miliarderin Polonsko. Shijojeni videon.
Milarderėt rus rihen nė emision televiziv (Video)

Moskë- Bankieri miliarderi rus Aleksander Lebedev ka sulmuar me grushta miliaderin tjeter rus të ndërtimit Sergej Polonsko në një emision televiziv duke folur për krizën ekonomike botërore.

Video është publikuar nga televizioni rus NTV ku shihet si Lebedev, ish agjent I KGB-së i cili u bë i pasur duke hyrë në tregun e bankave, e godet me grushta dhe e rëzon miliarderin Polonsko.
Shijojeni videon.


Publikuar: 18.09.2011 | 20:42
Lexuar: 1253 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime