E diel, 28.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza e kryeministrit nuk donte të linte asnjë deklaratë dhe ka evituar gazetarët duke u drejtuar menjëherë nga turma e të ftuarve e shoqëruar nga i dashuri i saj.
Barbara e Pato nė festėn e hotelit tė ri Armani


Barbara Berlusconi ishte e ftuar së bashku me futbollistin e Milan-it Pato, në inagurimin e Hotel Armani, në Milano.

Me këtë rast kanë qënë të ftuar edhe yje të kinematografisë si: Jessica Alba, Isabelle Huppert, Maggie Gyllenhall.

Vajza e kryeministrit nuk donte të linte asnjë deklaratë dhe ka evituar gazetarët duke u drejtuar menjëherë nga turma e të ftuarve e shoqëruar nga i dashuri i saj.
Barbara e Pato në festën e hotelit të ri Armani
Barbara e Pato në festën e hotelit të ri Armani

Publikuar: 11.11.2011 | 19:57
Lexuar: 1456 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime