E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Bejta e vizitoi Qendrėn pėr zhvillim tė Rajonit planor jugperėndimor nė Strugė

Publikuar: 14.11.2011 | 17:18
Lexuar: 2170 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime