E premte, 26.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qyteti Miami në Florida, i njohur me kultin e trupave muskulor dhe të rrezitur, me plazhet e tij të stërmbushura gjatë tërë vitit, u zgjodh si qyteti më seksi në SHBA.
Qyteti mė seksi nė SHBA

Miami atraktiv mori edhe një epitet të lakmueshëm, e nota të mira mori edhe New York.

Qyteti Miami në Florida, i njohur me kultin e trupave muskulor dhe të rrezitur, me plazhet e tij të stërmbushura gjatë tërë vitit, u zgjodh si qyteti më seksi në SHBA.

Për këtë anketë, ekipi i TripAdvisor, i specializuar për udhëtime nëpër SHBA, konsultoi më shumë se 3.400 amerikanët të cilët udhëtojnë nëpër vend.

Ata, si qytetin e preferuar zgjodhën New York, e për më monotonin Clevland.
Qyteti më romantik është Honolulu në Havaje, qytetin në të cilin lindi edhe presidenti amerikan, Barack Obama.

Publikuar: 06.07.2009 | 02:53
Lexuar: 4643 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
eglantina (30/01/2010 07:45:05) hahah shum mir bre po doket veq tishin kon vesh ma mir
nora (22/07/2010 20:14:58) shum bukur vetem vazhdoni me ketjet si ju e jetoni bravo florida jenite papar ju pershendes te gjith shqipetraet qe gjinden ne miami
nexhi (10/05/2011 19:18:04) pershendetje nga franca shum bukur dukeni vertet tung tung klm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime