E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Takim Bejta-Bajrami: Tė ketė bashkėpunim tė ngushtė midis pushtetit lokal dhe atij qendror

Publikuar: 16.11.2011 | 20:31
Lexuar: 1661 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime