E hënë, 26.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

gjatë qëndrimit në Maqedoni, Rama do të promovojë edhe librin “Kurban”. Promovimi do të bëhet të shtunën në Shkup në Qendrën Teatrore për Fëmijë në çarshinë e Vjetër, ndërsa të dielën në Tetovë.
Rama viziton Maqedoninė nė fundjavė dhe promovon Kurban-in


Kreu socialist, Edi Rama, do të udhëtojë në fundjavë drejt Maqedonisë, ku do të zhvillojë takime me liderët e partive politike shqiptare, kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti dhe kryetarin e PDSh-së, Menduh Thaçi.

Gjithashtu, gjatë qëndrimit në Maqedoni, Rama do të promovojë edhe librin “Kurban”. Promovimi do të bëhet të shtunën në Shkup në Qendrën Teatrore për Fëmijë në çarshinë e Vjetër, ndërsa të dielën në Tetovë.

Pritet që Rama të zhvillojë një takim edhe me kreun e Lidhjes Socialdemokrate, Branko Cërvenkovski, por nuk janë dhënë detaje mbi axhendën politike të vizitës.

Fundjavën e shkuar, Rama ishte në Prishtinë, ku u takua me figurat kryesore të politikës së vendit.

Publikuar: 02.12.2011 | 19:52
Lexuar: 1037 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime