E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhjetė ishujt mė tė famshėm tė Evropės

Publikuar: 11.07.2009 | 23:50
Lexuar: 11084 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ortensjo (03/03/2010 13:10:45) wondeerful s'do te nguroja te vizitoja te pakten 7 prej tyre
diellza (09/07/2010 22:32:15) cili eshte ishulli me i madh
aldo (30/01/2012 19:05:43) afaf
Albana (20/02/2014 21:23:19) cilet jan ishujt e medhenj,te vegjel dhe te mesem
vebi (27/04/2014 14:34:57) Cilit shtet I takojne ishujt Kanare
for you (08/06/2014 19:50:22) it is a very nice idea.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime