E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Euroambasadori Fuere do ta hapė Qendrėn pėr shėrbime nė komunėn e Kėrēovės

Publikuar: 13.07.2009 | 18:20
Lexuar: 2331 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime