E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll PressFaqja qė kėrkoni nuk egziston!
Ju lutemi shfyrtėzoni Arkivėn pėr tė gjetur materialin e dėshiruar
Nėse besoni qė gabimisht jeni duke parė kėtė faqe, atėherė ju lutemi na kontaktoni nė email adresėn: kontakt@yllpress.com
Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Gazeta dhe Agjencia e lajmeve Yll Press ėshtė pronė e Yll Media-s.

Materialet dhe informacionet e Yll Press-it nuk mund tė kopjohen, tė shtypen, ose tė pėrdoren pėr qėllime pėrfitimi, pa miratimin e drejtuesve tė "Yll Media". Pėr ta shfrytėzuar materialin e Yll Press-it obligoheni tė kėrkoni leje me shkrim.

Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara © Yll Media 2008

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime