E mërkurë, 25.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Misionari...

Publikuar: 31.12.2011 | 16:45
Lexuar: 10847 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Toni (31/12/2011 22:54:35) Bravo xhaxhi,
te njoh personalisht dhe kjo qe ke thone asht vetem nji pjese e vogel e vepres tende tmadhe.
vetem kush ta ka inatin se je ma i miri, ma i drejti dhe ma i mencmi.
Ku ti kishim edhe ndonji si ti, athere punet do ishin shume ma mire.
te uroj shendet dhe Zoti i vraft kit ata qe mund tfolin keq per ty.
Vetem perpara.
Krenohem qe tkam votu.
Agimi, tetove (31/12/2011 23:07:59) Jam ne prej atyre qe Xhaxhi me ka ndihmuar, a si une jane plot dhe nuk di keti njeriu si ti dal pi hakut. z. deputet te uroj shendet dhe suksese.
Intervista eshte ashtu si e kam prit prej teje dhe si duhet te jete nje politikan. e sinqert, e hapet dhe pa zbukurime. ralle e gjen nje VIP sot qe e pranon se asht gjal katundi dhe se ka shku me dhen,
xhaxhi e thote kete me mburje dhe kjo e dallon ate pi politaknve tjer.
urim ma te mire se kjo intervist per vitin e ri nuk kam marre asnjehere.
Te lumte z. deputet.
kumanova (01/01/2012 22:44:59) Hallal per guxim dhe sinqeritetin
Petrit Guri (02/01/2012 02:03:55) Xhaxh, vertete eshte kenaqesi njeriu te thote se te njeh personalisht. Jam edhe une prej atyre fatlumeve. Pac jete te gjate dhe shendet, jo aq per veten tende, por sepse i nevojitesh ketij nenqielli. Suksese.
zejneli (02/01/2012 15:33:17) Ēdo respekt pėr z. Xhevat Ademin, njeriu qė tėrė rininė ia kushtoi kauzės kombėtare.
Vajza (03/01/2012 23:14:31) I madhe je,Te Lumte !
astrit (09/01/2012 16:31:11) Jeni njeriu i sakrificave,i ndenjave, i dijes dhe me ne fund nje komtare i ceshtjes shqiptare.ademi i tetoves i barabarte me ate te kosoves vetem keshtu vazhdoni nuk jeni i tradhtuar snjeher.
Vera (12/02/2012 00:48:18) Ju Pasqyroni nje igure te nje Shqipetari te vertet e besnik.
Kombi DShqipetare ka nevoje per njerez te ndershem e punetore.
Ndjehem krenare kur lexoa - "Jo shtet i preferuar, por shtet pa tė cilin nuk mund tė imagjinoj veten dhe jetėn ėshtė Shqipėria". te njejten gje ndjejme te gjithe ne qe kemi respekt per vendin tone pastaj per veten. Paqa e miresia qendrote tek ju.
luan (15/12/2012 14:59:28) z.jeni numer nij per mendimimi tym por ma larg nuk e dij si keni punet mbrenda veprat e tuha nuk kan te paguhara ne ket jet po zdo sed qe ban per popllin tand per te mir zoti te shperblen me te mira ne jeten tande se e mira nuk ub asnijer e perjet per cdo person qe vepron ne pun te mira respekt personalish tyi xhevat urime dhe sukses sa ma shum
qerim (15/12/2012 16:45:03) ne kete interviste z. Ademi e keni treguar sinqeritetin qe keni gezohem qe kemi nje njeri si ju ne politiken shqiptare ne fyrom ju pershendes
E.Qerimi (15/12/2012 21:28:21) Pershendetje shoku im,ju uroj shendet ju,familjes dhe gjithe shokeve andej,pergezime dhe komplimente per kete interviste permbajtesore...
arton (16/12/2012 15:29:24) xhaxhi i madh je .shume pake jane si ki njeri i madh
besart maliqi (23/12/2012 22:06:21) Sukses dhe vetme para
Armend Kasa (11/01/2013 23:55:34) Xhaxhi,nga zemra dhe shpirti kam vetem gezim saher qe te shof ne media. Ke qene, Je dhe do te mbetesh gjithemone shtylla e kombit. Dhashte Zoti te kesh shendet dhe cdo te mire si ty ashtu edhe gjithe familjes tende. Nuk ka fjalor me fjal te madhe sa duhet te pershkruhesh Ti dhe veprat tuaja. Jemi mirenjohes ndaj krejt veprimtarise tende dhe jemi gjithemone me ty.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime