E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komunat tė aplikojnė me projekte pėr bashkėpunim ndėrkufitar me qėllim tė shfrytėzimit mė tė madh tė fondeve IPA

Publikuar: 12.01.2012 | 13:10
Lexuar: 1619 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime