E enjte, 29.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jo gjithmonë ka qenë kështu. Shakira ka qenë tifoze po kaq e flaktë e rivalëve historikë të Barcelonës, Real Madrid. Ajo është fotografuar me futbollistët madrilenë dhe në një rast ka qenë së bashku me presidentin e ekipit, Florentino Perez, në Bernabeu.
Kur Shakira ishte tifoze e Real Madrid

Shakira shihet tashmë në Camp Nou duke ndjekur ndeshjet e Barcelonës dhe duke “vuajtur” kur gjërat nuk shkojnë mirë për katalanasit.

Arsyeja është Gerard Pique, mbrojtësi spanjoll i Barcelonës, me të cilin kohët e fundit këngëtarja ka bërë publike lidhjen e saj.

Jo gjithmonë ka qenë kështu. Shakira ka qenë tifoze po kaq e flaktë e rivalëve historikë të Barcelonës, Real Madrid. Ajo është fotografuar me futbollistët madrilenë dhe në një rast ka qenë së bashku me presidentin e ekipit, Florentino Perez, në Bernabeu.

Perez i dhuroi këngëtares bluzën me numrin 5 të Zidane, i cili ka qenë futbollisti i preferuar i këngëtares. Por, tashmë gustot e saj kanë ndryshuar.
Kur Shakira ishte tifoze e Real Madrid

Publikuar: 25.01.2012 | 14:35
Lexuar: 1533 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime