E hënë, 11.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pagėzohen shkollat e Ēairit me emra shqiptar

Publikuar: 26.01.2012 | 19:41
Lexuar: 1724 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime