E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fondacioni ‘Dauti’, 105 bursa pėr nxėnės dhe studentė shqiptarė

Publikuar: 27.01.2012 | 20:24
Lexuar: 2297 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Migena Belba (13/04/2012 20:21:57) Jam maturante dhe jam me rezulta shume te larta ne shkolle.Do deshiroja t'iu drejtoja disa pyetje.Si fillim,ku mund te bejme konkurrimin me qellim fitimin e nje burse?Si dhe kjo burse eshte per brenda apo jashte shtetit?Ju lutem me lajmeroni ne E-mailin e dergimit te ketij komenti..migenabelba@yahoo.com Ju faleminderit!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime