E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Program i ri pėr studimin e tė Drejtave tė Njeriut

Publikuar: 29.01.2012 | 08:06
Lexuar: 1350 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Vera (12/02/2012 00:16:06) Jam Dakorte me programin Master.
Ceshtjet delikate jane primare per mua.
Te trajtohen ne Metodat e ardheshme.
Me dashuri dhe paqe Vera paja

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime