E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjithmonė i dyti

Publikuar: 01.02.2012 | 22:57
Lexuar: 1718 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shefki (02/02/2012 00:54:04) Zotri Fatmir,ne kohe kur kemi shum pune per ta bere shqipetare Kercoven tone te dashur nuk ja vlen te merresh dhe te humbasish kohen me njerez qe i kan humbur lidhjet me realitetin subjektiv.Ky zotria nuk eshte asnje faktor qe te fol gjepalla sepse kercovaret te gjith e din se kush eshte ky njeri dhe qka ka bere per Kercoven me rrethin e mos flasim per kombin shqipetar.Me vite ndoshta eshte me i madh por me vepra eshte shum i vogel perball jush.Ne momentin kur kushtrimi i liris kishte nevoj per njerez qe do ti dalin zot atdheut dhe popullit ju ishit nder te paret qe ju pergjigjet thirrjes se atdheut e zotria ne fjal ather merreshte me pune te kota.Nje shprehje e vjeter popullore thot Veprat flasin dhe Qente le te lehin ,karvani te ece.Besoj se nuk duhet te humb me shum kohe nga koha ime e cmuar per te treguar me shum se kush eshte ky njeri.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime