E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zbulohen dy vepra te Mozartit

Publikuar: 24.07.2009 | 01:48
Lexuar: 3577 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lika kryeziu (12/12/2009 21:24:00) une dua qe ti paraqitni disa vepra te moxartit me nota ne pentagram qe njerezit te mund tu bien ne piano apo ne ndonje instrument atyre.
muxhahidi (05/06/2010 02:47:43) haa po qysh e paska pas knaq ky qfar njeri madh koka kon bre ku mdit sa njeri ka kcy pej ballkoni pej nervoze tu ju ba ky zhurm tan naten me ata instrumentat e tij te qmendura , kur e ka pyet naj kan sa eshte ora edini se si e ka pyetur?
kshtu ka dal me violine dhe ka bere zhurm dhe kan dal kojshia e tij eej aje normal ti ne 2 t nates me ba zhurem ? hajttash shikone dhe mendobe se qfar njeri u kan po hilerin e ka pas kojshi bree se harrovame ju kalxu po burr imadh ka qen breehh ahh sott na duhet dhe nje si aj qe jehudet ti zhduk bre po ani se del del naj shqiptar ndoshtaa!.
koka (19/02/2012 10:57:36) te kuka shum e keqe
savina celaj (25/11/2012 19:15:54) ju lutem a mund te tregoni disa vepra te kompozitoreve te medhenj te huaj?
savina celaj (25/11/2012 19:21:22) a mund t'a tregoni ne kete moment,ju lutem....?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime