E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrfundon Projekti i USAID-it pėr arsimin fillor

Publikuar: 15.02.2012 | 11:17
Lexuar: 1375 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime