E enjte, 22.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

ESHS : 87,3 pėr qind mė shumė magjistra dhe specialistė nė vititn 2011-tė nė krahasim me vitin 2010

Publikuar: 19.03.2012 | 15:32
Lexuar: 1074 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime