E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kur nuk kam pasur telefon celular, prindërit i kam thirrur nga telefonat publikë dhe gjithmonë kam pritur që aparati të ma kthejë kusurin”, ka thënë Tamara duke shtuar se edhe biletat e aeroplanëve i blen më herët, sepse atëherë janë me çmim më të ulët.
Tamara Ecclestone ėshtė dorėshtrėnguar

Edhe pse nga babai do të trashëgojë një pasuri në vlerë prej tre miliardë funtesh, Tamara Ecclestone, vajza e bosit të Formula 1, Bernie Ecclestone, është kursyese e madhe.

“Kur kam qenë e vogël, babai më ka dërguar ta blej një xhaketë, të cilën e doja shumë. Në dyqan ai filloi të bënte pazar, ndërsa mua më erdhi turp, kur dolëm i thash: ‘Ndodhemi në një dyqan luksoz e jo në një tezgë në Marok’”, ka treguar Tamara për The Mail.

Mirëpo, më vonë edhe ajo ka kuptuar se ky është një ves i mençur dhe i mirë. Më tej, bukuroshja ka theksuar se është aq e fiksuar pas kursimit, saqë gjatë natës ndal ngrohjen dhe po ashtu e ndal ujin gjatë kohës sa i lan dhëmbët.

“Kur nuk kam pasur telefon celular, prindërit i kam thirrur nga telefonat publikë dhe gjithmonë kam pritur që aparati të ma kthejë kusurin”, ka thënë Tamara duke shtuar se edhe biletat e aeroplanëve i blen më herët, sepse atëherë janë me çmim më të ulët.
Tamara Ecclestone
Tamara Ecclestone

Publikuar: 19.03.2012 | 22:50
Lexuar: 1171 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime