E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ecuritė e arsimit fillor shqip nė Kėrēovė e rrethinė (1945-2010)

Publikuar: 29.03.2012 | 12:14
Lexuar: 2327 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
osman (29/03/2012 17:16:02) I nderuar miku Avzi me pelqeu shum ky artikull qe keni shkruar eshte mire qe ta lexojne sidomos kerēovaret.Ju pershendes ju uroj shendet dhe pune te mbare.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime