E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpallet konkursi pėr regjistrim nė shkollat e mesme nė vitin shkollor 2012/2013 - tė lira 34.791 vende

Publikuar: 01.04.2012 | 18:48
Lexuar: 2866 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime