E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Rektoratin e USHT-sė u mbajt Mbledhje komemorative pėr Prof. Dr. Kasamedin Abdullain

Publikuar: 06.04.2012 | 16:16
Lexuar: 1981 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
(08/04/2012 16:41:27) Unė jam krenar qė do tė afėrmit tuaj tė marrė vendin e qiellor nė Turqi, edhe nė qoftė se harrojmė lutjet tona janė me ju, ne e dimė se dhimbja ėshtė njė vende shumė tė mėdha nuk kanė harruar tė na shihni .. Sherif Demiryürek - Stamboll - y
FLAMUR HOXHA - KOSOVE (10/04/2012 22:55:49) KETE LAJM E PRANOVA SHUME RENDE,JU LUTEM FAMILJE, PROFESOR, STAF MESIMDHENES GJENI FORCEN TA PERBALLONI KETE HUMBJE.
NJERI ME TIPARE TE PA ZEVENDESUSHME,PEDAGOG SHKENCE SHEMBELLTYRE.
LAVDI VEPRES SATE TE PA VDEKSHME
LUM KOMBI QE TE PATI!
Mirsade (13/04/2012 17:58:52) i perjetshem qofte kujtimi per ty profesori, mesuesi, prindi dhe shoku yne!!je nje feniks i rralle... veprat tuaja jane te skalitura me vule ari!!!Do te kujtojme me krenari karakterin tende te pashoq!!! Te pikelluar, i gjithe Universiteti i Prishtines!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime