E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Komuna e Vrapēishtit me shkollė tė mesme tė pavarur

Publikuar: 11.04.2012 | 19:07
Lexuar: 2185 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
semira (22/04/2012 20:40:28) nise keni dalur dhe faleminderit per shkollen e mesme qe do ta beni , fshati vrapcisht eshte bere si qytet me i miri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime