E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aplikimin e buxhetimit me pjesėmarrje gjinore edhe nė pushtetin vendor nė Maqedoni

Publikuar: 12.04.2012 | 12:12
Lexuar: 1604 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gezime (12/04/2012 22:04:49) Ju lumte juve gocave te afta dhe te bukura qe beni aktivitete me bashkin e Elbasanit ,sepse kete kohe kahmoti e kemi pritur dhe tash bashkepunoni dhe nderoni pervojat e ndersjellta .per te gjitha respekte...
lumturie (12/04/2012 23:42:22) lum ju kolege qenki kenqur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime