E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jeta sekrete e Ramės dhe Berishės

Publikuar: 13.04.2012 | 14:07
Lexuar: 4774 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hajrije danaj (13/04/2012 17:30:24) personi i artikullite ne mi opinione eshte njeri perfesional admiruse ne shkrimet dhe gjykimet e tije jane opinione individuale dhe reale ne jeten e tije . ne politike dhe ne gazetari ka ndryshime politika ka lavdine ekonomin te gjitha dhe gazetaret kane lavdine perfesional dhe jo social ne krahasime me politikemn . ne sene sensin human gazetari duhet te jete honeste dhe shume perfesional per iden time gazetaret jane mesues hero eshte nje perfesione aq perfesional si dhe humane . persa i perket lidereve ato e fitojne dhe e humbin rrespektine me qentrimin e te mirave matriale sociale karrshi popullit te vete nje lider pa pervoje i mungone te gjitha politikaneve shqiptare keto 20 vjete ju ka munguar 1 indisiplinato inhumanos y no expererence e jetes reakle , shqiperise i mungone integrimi reale social . mos prite ne kete momente dear asgje reale dhe perfecte , eshte njelloje sikure te kerkoshe te jetoshe ne qiel , eshte gjithqka hipokrizi eshte makbethe , por kame bindjen qe drejtesia desha te theme drejtesia do te fitoje mbi ligesine , mi experencia supervivente e la exzistencia e te gjithe emigranteve intelectual vlene te shkruhet shume dhe gazetaret te jene perfesional dhe honeste dhe reale nderime nga Lndra 13-04 -2012

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime