E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza atraktive shijojnė plazhin e majit

Publikuar: 02.05.2012 | 23:48
Lexuar: 6025 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
franko (02/06/2012 18:17:54) pershendetje un po shof qe keka nje hotel i madh dhe vend i bukur po ku ndodhet iky vendi?

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime