E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Liqeni i Ohrit kjo perlė e natyrės

Publikuar: 04.11.2008 | 02:37
Lexuar: 47514 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Cat (07/01/2010 21:48:21) Reportazh i bukur
semra (03/02/2010 18:28:11) shum mir ke ni shkrujt per kto aaaaaa per natyren shum edhe foton e ki qit te mir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ju pershendes
ani (14/04/2010 19:29:05) Pershendetje nga Shkodra!
Me vjen mire qe nje person flet kaq bukur per atdheun e tij...dhe ky informacion me sherbeu shume per nje matreial per mjdisin...
elio (19/05/2010 22:11:01) shum e bukur foto dhe shkrimi ka shume fjale te mencura e te bukura ju pershnes
sara (20/05/2010 16:57:30) nese ka mundesi nje ese per natyren
Esi (30/05/2010 21:11:21) Reportazh shumee i bukur gjithashtu dhe i mire sepse sherben per informacion ... !!!
eni (31/05/2010 21:56:22) nje reportazh per natyren desha se po vdes dhe spo e bej dot
anja (02/06/2010 21:39:27) nje ndihme te vogel deshiroja ... nje reportazh te bukur per mbrojtjen e nje mjedisi te caktuar
yvi vogel (06/06/2010 18:40:53) me sherbeu shume ky informacio per te bere detyren e leximit ....mu dote nje raportazh dhe e gjata ketu shume shume shume shume flm
fiona (07/06/2010 00:59:57) reportazh shume i bukur
Xhuli (18/01/2011 14:49:50) Shume i bukur ky reportazhi
Pranvera (14/02/2011 22:04:35) Shum liqen i bukur , gjithashtu ka edhe pasuri te medha natyrore.
Ani (18/05/2011 13:11:15) Reportazh me te mire dhe mete qarte si ky ketu nuk gjen .
Me ndihmoi shume ne detyra !
Po per liqenin e Prespes ka reportazh ? eeeeeeeeeee ?
klea (30/05/2011 17:12:59) hahahhahahaha shume kot!!!!:)
nderim (07/07/2011 21:35:07) Shum liqen i bukur , gjithashtu ka edhe pasuri te medha natyrore.Reportazh shume i bukur
resul (06/08/2011 12:29:52) ruani nga dre****resul petrova rexhaj
erblina (09/10/2011 17:13:08) sa bukur !!!!!!!!!!!!!!
Kristian (06/12/2011 16:23:24) Mrekullia vet!(!?£
MIKELSHPORAJ (14/12/2011 21:07:34) DUA LIQENIN E OHERIT
Demir Mustafa (11/03/2012 00:22:22) eshte vend lindja ime 01.08.1963 M D tash jetoj ne Itali esht vendi mei bukur me banes ne Kercov
Arsim (20/03/2012 14:30:45) Eshte nje vend fantastik.Gjithcka duket bukur ne keto pamje.
Arsimi Kosove
fafafafafaf (07/04/2012 19:44:02) po pill a ka ky liqen
alessia (23/04/2012 17:17:24) gjeja me e mrekullueshme e shqiperise
Bruna (08/05/2012 20:09:23) Per mendimn tim ky koment i ka vene pikat mbi i sepse eshte nje ese qe edhe vete ismal Kadare do te perfliste . I lumte atij qe e ka berew dhe e pergezoj
Dejvi (15/05/2012 15:59:50) Ky reportazh me duket mese i drejte dhe shume terheqes per ta lexuar e studjuar ate. Me bejne shume pershtypje fjalet e thena per liqenin e Ohrit(sepse jane fjale mese te verteta).
Dejvi Mulla (15/05/2012 16:57:09) Reportazhi i mesiperm eshte vertet interesant por do te doja te njihja me shume te dhena te cilat flasin per gjallesat endemike te ketij liqeni. Respektet e mia te sinqerta per autorin e ketij teksti.
besarta (26/05/2012 13:33:23) mahnitese me duket sikur jam ne enderr
ela (30/05/2012 15:52:50) me pelqeu shume reportazhi skenderbeu dheliqeni shume interesante dhe me sherbeu shume per nje detyre te rendesishme
bora (04/10/2012 16:03:51) nje reportazh shume i bukur edhe liqeni eshte yll fare
xhensila (22/10/2012 23:00:48) qytet perrallor ashtu si nga bukuria dhe pasuria qe i ka falur natyra
nora (28/11/2012 22:06:34) bukuri errall natyrore'
ina (20/01/2013 15:55:25) shum informacion i bukur ju limte bravo i jashtezakonshen
armando (21/01/2013 17:28:15) shume i bukur nje bukuri e rralle natyrore te dhjefsha italine
fernando mema (16/04/2013 09:25:52) shume i bukur
kesi (28/04/2013 18:31:20) eshte liqeni me i bukur
ENRIK (27/05/2013 16:36:18) ME TE VERTET NJE REPORTAZH SHUME I BUKUR DHE QE SHERBEN SI INFORMACION PER NJEREZIT E PADITUR QE THONE SE SHQIPERIA NUK KA VENDE TE BUKURA.... BRAVO,ATIJ QE E KA BERE,BRAVO!
genti (27/05/2013 16:48:03) ketu ne kete reportazh jane shume gjera te cilat shume te verteta dhe te cilat japin nje informacion shtese per te gjithe qe e lexojne... shume bukur... dhe titulli shum i bukur...
erdo (27/05/2013 16:54:22) shum bukur reportazhi,por dicka sme pelqeu reporteri nuk ka treguar shum kujdes ne shkrimin e disa fjaleve.... te cilat vete nuk i kuptoja dhe do doja shume qe ti shpjegonin ose ti shkruanin me sakte... ju lutem!
erdi (27/05/2013 16:57:41) jam dakord me komentin e mesiperm un ta sapo e lexova ngaqe me duheshte per ne shkolle...dhe kerkoj te njejten gje qe ka kerkuar personi me emrin erdo
ojuqifsharobtmunpidhokara (27/05/2013 17:01:43) me falni
Leo (30/05/2013 17:30:43) shume i bukur dhe interesant
Leo (30/05/2013 17:40:16) shume i bukur dhe interesant bravo
ermira (14/10/2013 17:13:51) waaaaaaaaaaauaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuwww sabukur
lila (14/11/2013 21:07:18) o sa mireeeeee me qene ne oherrr ole ole :p
barbi (18/12/2013 16:59:34) nje gje teper e mahnicma kur kam qene vete e habita me te vertete
renisa (19/12/2013 19:18:55) reportazh shume i bukur dhe i vlefshem
geni (09/01/2014 16:34:04) shm bkr mahnitese
ketjona (16/01/2014 18:56:46) liqeni eshte pasuria me e cmuar per mua pasi lexova reportazhin e mesiperm.Une jetoj ne pogradec dhe kjo me ndihmoi qe un te kuptoj se dhuhet te jem krenare
renisa (21/01/2014 19:42:25) Shum reportazh i bukur me sherbeu shum per detyren qe kam...!!!
dajana (26/01/2014 21:57:27) liqeni i pogradecit eshte nje perle per te gjthe
xhesika (15/05/2014 17:21:54) shum reportazh i bukur dhe me sherbeu shum per informacionin qe me duhej...!!!:);)
sara (05/10/2014 14:55:49) Shume bukur, pergezimet e mia....
kledi (20/10/2014 15:25:15) ky po qe eshte liqen
armando (20/10/2014 17:08:15) cop cop
kejdi klea (14/12/2014 21:07:01) i lumt atij qe e ka bere
eni en (07/01/2015 14:36:32) Shume bukur shume (ne kuptimin e kundert)
ilda (25/05/2015 19:34:19) Shum e bukur <3 <3
Me pelqen kur flitet per shqiperin !!
Ju pershendes !
eneaaa (25/05/2015 21:46:02) Kjo me pelqeu shume
Shqiperia ka shume bukuri por dita dites ato po zhduken
Agim (14/11/2015 00:29:32) Shum te bukura te gjitha keto qe that..por ato ujrat e zeza te mos i futnin ne liqen me mir do ishte
eni (17/12/2015 17:04:13) Sh pershkrim i bkr
ansi (30/05/2016 21:32:13) eeeee skoandoal
miri (25/10/2016 17:21:18) vetem mu spo e shikoj reportazhin ????se nuk e dalloj dot
Agron (30/10/2016 08:52:29) Shume mire keni folur per liqenin tone ju falenderojme shume
Ilda (30/10/2016 12:01:27) Cok guzel
Hasan (02/11/2016 08:47:31) Faleminderit ishte nje reportazh i mrekullueshem
flori (18/09/2017 14:26:13) shum i bukur
dikush (08/01/2018 20:34:22) mua nuk me del gje tjt vec fotos ku e lexut ju reportazhin o njerz
elif (19/02/2018 19:09:17) Shum bukur jam krenare se jam.shqiptare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime