E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dasma tetovare (Video)
Dasma  tetovare (Video)

Publikuar: 10.05.2012 | 00:16
Lexuar: 10439 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
afrim (10/05/2012 21:12:10) shuhm bukur vec perpara grupit te mrekullushum nga tetova i uroj pun te mbar dhe sukses zemren mal ma keni boh pershendetje tearca

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime