E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deti dhe shėndeti

Publikuar: 10.05.2012 | 15:04
Lexuar: 2657 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nexhmedin (21/05/2014 11:56:18) Keshilla ne kohen e duhur, ju lafendeojme!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime