E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT organizohet Fundjava e sipėrmarrėsisė

Publikuar: 11.05.2012 | 19:56
Lexuar: 1491 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rinor IDrizi (11/05/2012 22:56:45) Eshte per tu permendur dhe duhet me shpesh te ndodhin ksoi gjera qe sa me shum studentet te afrohen dhe te njohen biznesin.Siē e kemi shembull te gjall " RENOVA" nga nje kopani shum e vogėl ne nje gjigant ne krye me Z.Shefki Idrizi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime