E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kontributi i “Shoqėrisė sė Zezė pėr Shpėtim” nė kryengritjet e 1911-12 dhe nė shpalljen e pavarsisė

Publikuar: 12.05.2012 | 11:50
Lexuar: 3172 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime