E enjte, 26.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ēėshtja shqiptare nuk ėshtė fetare, por kombėtare – Xhelal Zejneli

Publikuar: 15.05.2012 | 04:44
Lexuar: 4026 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fadili/ferizaj (02/06/2012 06:45:18) jane shqiptaret te paret dhe aleatet mete fort(nga numri poporcional) si nga ushtria shqiptare ne avganistan por edhe puntoret nga kosova,keshtu qe nuk ka sukses te behen shqiptaret ekstemist sepse mbahet ekuilibri ne pupull dhe nuk ka mundesi tiu mvishet ekstremizmi tek ne!jemi krenar qe jem shqiptar dhe separi vlen te thuhet se feja e shqiptarit asht shqiptaria!.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime