E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Bejta u takua me ambasadorin e Bullgarisė, Ivan Petkov

Publikuar: 21.05.2012 | 15:55
Lexuar: 1266 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime