E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT nė Ulqin prezantoi ofertėn akademike

Publikuar: 23.05.2012 | 15:46
Lexuar: 2354 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agron (25/05/2012 00:34:16) per lugines presheves fakultet pedagogjik kumanov a ka ju pershendes me rrespekt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime