E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edukata dhe formimi i karakterit

Publikuar: 31.08.2009 | 12:18
Lexuar: 5954 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lirdona (12/11/2009 23:39:49) leximi i klases 6 edhe edukata shoqrore ju lutem gjema qao klm
faliminderit shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmm
vera (23/12/2009 09:54:47) un kam femije shum te bukur po hiq nuk sjellen mire:(
edona (11/04/2010 16:02:15) ju lutem gjemani leximin e kl 5 edukate qytetare
harun (20/05/2014 11:04:59) pra qdo femij duhet te ket kujdes se qka flet me prindrit sidoqoft ku te jet ne ruk,shkoll etj
liza (26/10/2014 19:45:40) ah mund te me gjeni ndonje materjal me temen :
Ndikimi i edukates familjare dhe shoqrore ju lutem
antigona (21/06/2015 15:51:48) a mund te me gjeni nji material tema e se cilit esht edukata familjare tek femijet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime