E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Ēair emėrohet rruga me emrin e nobelistit Ferid Murati

Publikuar: 30.05.2012 | 21:23
Lexuar: 1690 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime