E hënë, 26.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Çdo mëngjes pi një gotë me çaj jeshil dhe limon të cilin e shoqëroj me fruta dhe kos, ndoshta mund ti lejosh vetes edhe ndonjë tost me 1 vezë pa yndyrë”, shprehet Kerr, raporton noa.al.
Dieta qė mban gjithmonė tė bukur Miranda Kerr
Gruaja e Orlando Bloom, modelja e ëmbël dhe e bukur Miranda Kerr nënë e një djali, tregon se për të ruajtur linjat e saj përdor një dietë me në bazë frutat dhe çajin jeshil.

“Çdo mëngjes pi një gotë me çaj jeshil dhe limon të cilin e shoqëroj me fruta dhe kos, ndoshta mund ti lejosh vetes edhe ndonjë tost me 1 vezë pa yndyrë”, shprehet Kerr, raporton noa.al.

Ndërsa për drekë një sallatë të freskët të përzier me peshk ton, një fetë bukë të hollë të cilat i shoqëron me çaj jeshil.

Ndërsa pasdite ajo shprehet se konsumon një frut, të cilin nëse ka dëshirë e shoqëron me çajin jeshil.

Sakaq darka e bukuroshes përmban peshk tonë ose salmon i shoqëruar me sallatë jeshile.

Theksojmë këtu se gjatë ditës bukuroshja Miranda konsumon lëngje të shumta si dhe bën ushtrime në palestër.

Publikuar: 03.06.2012 | 09:25
Lexuar: 2346 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime