E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asistenti i USHT-sė Lazim Kamberi nė Universitetin e Tiranės doktoroi nė fushėn e matematikės

Publikuar: 05.06.2012 | 14:13
Lexuar: 6068 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime