E hënë, 26.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë ushtrimeve Doutzen dhe Michael tregojnë shumë gjëra se si ju të ushtroni dhe të jeni në formë si modelja.
Kėshilla pėr tu dukur bukur nga engjėllushja Doutzen


Engjëllushja e Victoria Secret’s Doutzen Kroes ka xhiruar një spot për reklamën e re të veshjeve sportive bashkë me trajnerin e yjeve Michael Olajd.

Gjatë ushtrimeve Doutzen dhe Michael tregojnë shumë gjëra se si ju të ushtroni dhe të jeni në formë si modelja.

Publikuar: 05.06.2012 | 15:37
Lexuar: 960 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime