E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dr. Zejnepe Alili-Rexhepi mori pjesė nė Konferencėn shkencore ndėrkombėtare nė Korēė

Publikuar: 06.06.2012 | 21:56
Lexuar: 1628 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime