E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė temė e veēantė doktorature e Mr. Hana Rusit nė fushėn e psikologjisė

Publikuar: 21.06.2012 | 17:54
Lexuar: 4027 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ruzhdi kadrija (06/01/2015 20:58:09) Pershendetje dhe urime mbrojtja e sukseshme e temes doktorale!!jam Ruzhdi Kadrija nga Gjakova, doktorant i shkencave sociale ne Universitetin Europian te Tiranes. Une per teme doktorale kam " Efektet e mendimit kritik ne rezultatet mesimore te nxenesve ne shkollat fillore e te mesme te ulta te Rajonit te Gjakoves" Me deshire do te e konsultoja punimin tuaj si literatur meqe kane ngjashmeri me temen time doktorale. Dhe ju njoftoj nese nuk jeni ne dijeni se edhe dy punime te tjera me rendesi shkencore jane botuar deri me tani per vleresimin e Mendimit Kritik ne Kosove. Me respekt e suksese nga Ruzhdi Kadrija.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime