E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Doc. Dr. Vullnet Ameti zgjidhet u.d. Rektor i USHT-sė

Publikuar: 28.06.2012 | 19:07
Lexuar: 2953 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
astrit abdullahi (29/08/2012 11:19:16) Urime edhe nje here pr Vullnet Ahmeti Rektore i UT eshte shume pune e qelluare ne dobi te studenteve dhe mbare arsimit te larte ne repupliken e maqedonis.Menyra me demoratike deri me sote qe eshte kryer ne UT.dhe kjo te lene pershtypjen e nje njeriu me vlera te larta kombetare dhe njerzore suksese i nderuari Rektore i gjithe populli tani ka shpresa ma te medhaja tej ju.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime