E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Universiteti Shtetėror i Tetovės dhe IPSH-Spitali Klinik i Tetovės nėnshkruan Marrėveshje pėr bashkėpunim

Publikuar: 06.07.2012 | 11:49
Lexuar: 2048 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime