E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė, Doc. Dr.Vullnet Ameti dhe Rektori i UT-sė, Prof. Dr. Dhori Kule bashkėrendojnė aktivitetet pėr 100 vjetorin e Pavarėsisė

Publikuar: 12.07.2012 | 16:04
Lexuar: 2445 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime