E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ēmendet” pas meshkujve

Publikuar: 17.07.2012 | 15:27
Lexuar: 1653 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fatlind (21/08/2013 02:44:10) a **** je ti a

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime